SEO - Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie strony to podstawa, jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie. Liczba Internautów w Polsce rośnie błyskawicznie. Tylko z wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln osób, co stanowi 94% wszystkich internautów.

Działania SEO

Działania SEO dostosowywane są do ograniczeń budżetowych klienta, często zamieniane w formę „produktu” by polepszyć współpracę pomiędzy klientem a agencją.

Stąd dla klientów, którzy chcą odejść od blackhat lub widzą, że jest to dla nich niewystarczające oferujemy kompleksowe przejście na działania whitehat. Jako, że usług blackhat nie oferujemy dostosowanie rozwiązań whitehat wymaga wstępnych rozmów i negocjacji.

Podział „produktów”, które niezbędne są do kompleksowego działania marketingu internetowego:

stworzenie strony zapleczowej (wybór między blogiem, serwisem w zależności od działań jakie klient w późniejszym czasie będzie chciał wykonać):

a) postawienie strony na wordpress (z darmowym szablonem): 50 zł netto,
b) szablon – cena szablonu od źródła,
c) konfiguracja wordpress: 50 zł netto,
d) wszystkie koszty z domeną, serwerem, ip ustalane jest indywidualnie (czy klient posiada własne czy udostępniamy własną powierzchnię).

W przypadku większej ilości i serwera (klienta) z ssh ceny są lekko negocjowane. Opcja domyślna stawianych stron – każda strona posiada własną unikatową bazę (a nie jak często na rynku, że strony korzystają z tej samej bazy).

tworzenie treści
a) artykuły synonimiczne (~2500 zzs każdy). Ok 20 artykułów. 100 zł netto,
b) artykuł zapleczowy 10 zł/1k zzs,
c) artykuł tematyczny 20 zł/1k zzs,
d) artykuł branżowy 30-40 zł/1k zzs.

Zzs - znaki ze spacjami.

Wszystkie artykuły poza synonimicznymi i zapleczowymi przechodzą sprawdzenie przez korektora. Ceny nie dotyczą tematyk erotyki, finansów, hazardu i medycyny.

Artykuły w innych językach ceny negocjowane.

linkowanie zapleczy
a) blasty (ok 1-3 tyś linków) 200 zł netto/domena,
b) ogłoszenia 2 zł/ogłoszenie baza ok 300 ogłoszeń

Blast - automatyczne umieszczanie linków w dużej/ogromnej ilości przez różne narzędzia na forach, blogach, w katalogach i preclach.

Zadzwoń i zamów: tel. 514 765 390

Powyższe ceny mogą ulec zmianie, data dodania poglądowej oferty ogólnej: 01-07-2019.