RWD Responsive web design

Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. - źródło Wikipedia.org

Odpowiedz sobie na pytania...

Odpowiedz sobie na pytania czy Twoja strona dziś jest w stu procentach dostępna dla każdego Twojego potencjalnego klienta? Czy Twoja strona spełnia nowe wymagania stawiane przez "nowych" użytkowników? Kim są nowi użytkownicy w naszym rozumieniu? Nowi użytkownicy są to osoby, które miały szansę trafić na Twoją stronę ale szybko z niej wyszli ponieważ coś im nie odpowiadało. Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Twój klient może opuścić Twoją stronę? Co zrobić by go zatrzymać? Dlaczego potencjalni klienci nie powracają? Odpowiedź jest zazwyczaj tak oczywista, że będziesz zastanawiał się dlaczego wcześniej na to nie wpadłeś.

Prosta odpowiedź

Odpowiedź na te wszystkie pytania jest banalna. To przestarzała, nieintuicyjna oraz nieprzyjazna dla użytkownika struktura Twojej strony. Jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie nową, w pełni nowoczesną i spełniającą najnowsze standardy stronę. Sprawimy, że strona przyspieszy tym samym poprawiając wrażenia użytkowników - klient, który nie musi czekać jest zawsze bardziej zadowolony niż klient, który czeka w nieskończoność na załadowanie się każdej podstrony. Badania dowodzą, że czas wczytywania strony istotnie wpływa na to czy użytkownicy chcą dalej korzystać z Twojej strony i przeglądać ofertę czy nie.W kolejnym punkcie przeczytasz dlaczego struktura strony ma ogromny wpływ na jakość odwiedzin i dlaczego RWD to w dzisiejszych czasach wymóg konieczny oraz dlaczego MEGATO.NET to lepsze wyjście niż konkurencja.

Duży ruch ale brak zapytań ofertowych?

Być może pozycjonujesz swoja stronę internetową, być może reklamujesz się w jakiś sposób (banery, reklama na samochodzie firmowym, bilbordy i inne) masz wiele odwiedzin ale zauważasz, że nie masz zamówień. Użytkownicy odwiedzają stronę ale nie korzystają z usług lub nie kontaktują się z Tobą i zastanawiasz się co jest nie tak? Problem tkwi w budowie Twojej strony. Dziś aż do 70% ludzi serfuje w sieci przy pomocy urządzeń mobilnych, oni są specyficzną grupą użytkowników, bardzo wybredną ale przynoszącą największy zysk dla Ciebie. Nie strać 70% swoich klientów, którzy chcą komfortowo przeczytać Twoją stronę przy pomocy swojego smartfona siedząc wygodnie na kanapie i np. popijając kawę. Nasza firma jako jedna z niewielu opracowała i ciągle pracuje nad ulepszaniem swojego autorskeigo systemy MegatoCMS, który pozwala na posiadaniu możliwośći jakie daje content management system ale z o wiele większą wydajnością. Strony z naszym systemem działają błyskawicznie w porównaniu do konkurencji oraz wykazują się wysokim wskaźnikiem Google friendly.

Co zrobić?

Zgłoś się do nas jeśli chcesz mieć profesjonalną i nowoczesną stronę internetową opartą o nowoczesne i co ważniejsze skuteczne rozwiązania. Stronę, która będzie stworzona po to by prawidłowo spełniać swoje funkcje oraz kierować Twoich potencjalnych klientów prosto do celu jakim jest złożenie zamówienia! Pozwól nam zaprojektować grafikę, stworzyć prototyp, który będziesz mógł przetestować online przed docelowym wdrożeniem pod Twoim adresem internetowym. Pozwól sobie doradzić... służymy radą, instruujemy co i jak należy robić by Twoja reklama w internecie przynosiła wymierne korzyści dla Ciebie. Zaufaj doświadczeniu firmy MEGATO.NET i najważniejsze - zaufaj sobie! Nasze hasło - "Wszystko co możesz sobie wyobrazić jest realne" - wystarczy znaleźć odpowiednie rozwiązanie. My jesteśmy tym rozwiązaniem dla Ciebie!